AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi|

Dropuri Gametracker.com

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
Administrator

Rank: Administrator
Cash : 3209587
Varsta : 19
Localizare : Europa/ Romania/ Buzau/ Cislau
Joburi/Distractii : Gaming & Design
MesajSubiect: Dropuri Gametracker.com Vin Mar 15, 2013 8:37 pm

Salut,In acest Tutorial am sa va prezint cum poti face dropuri cu site-ul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Mentionez ca aceste tutoriale,Sunt testate personal de mine Si dezvaluite tot de mine,Nu gasiti asa ceva pe net ;)

Sa trecem la treaba :ymdevil:

Pasul 1. Iti creezi un cont de yahoo
Pasul 2.Te inregistrezi pe gametracker.com
Pasul 3.Adaugi Redirecte pe Site-ul respectiv.

Iar acum si explicatiile. !

La pasul 3,e foarte important de retinut urmatoarele!

1.Daca ai un vps cu mai multe ip-uri,Pe fiecare ip in parte adaugi pe gametracker maxim 9 Redirect

Acesta e un exemplu.
89.41.XX.XXX:27015
89.41.XX.XXX:27016
89.41.XX.XXX:27017
89.41.XX.XXX:27018
89.41.XX.XXX:27019
89.41.XX.XXX:27020
89.41.XX.XXX:27021
89.41.XX.XXX:27022
89.41.XX.XXX:27023

Daca veti adauga mai multe redirecte pe ip-ul respectiv,nu veti mai putea inregistra redirecte pe gametracker.com (Rezultat=Ban ip)

Eu zic,daca aveti mai multe ip-uri pe un vps,gen 20/30 ip-uri e foarte suficient sa redirectati la zi
in jur de 2500-3500!

Daca detineti un ip dinamic va trebui sa profitati de aceasta ocazie!

Si anume puteti adauga pe gametracker.com cate redirecte doriti,insa in cateva ore,4-5 ore veti fi banat,Dar in acele ore veti redirecte in jur de 200-300 player cu 500 de redirecte adaugate.!

Daca detineti un ip static,Va trebui sa va limitati doar la 9 redirecte..

Iar acum am sa va explic cum puteti adauga sute de redirecte pe un singur ip,fara sa fie banat.!

Pentru a putea adauga sute de redirecte pe gametracker.com,Va trebui sa aveti foarte multe id-uri de mess
cu care va creati conturi pe gametracker.com !

Pe fiecare ip,adaugati 7 redirecte!Adica pe fiecare cont sa aveti un singur ip care sunt inregistrate pe site-ul respectiv doar 7 redirecte.!

Si tot asa,va creati conturi si adaugati cum vam specificat mai sus!

Nu stiu daca am uitat sa va mai prezicez ceva,Insa daca sunt probleme sau intrebari Rog lasati reply !
EDIT:
aaa,Era sa uit !

Downlodati daici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] un program cu care va puteti adauga redirectele mai repede pe gametracker ! Folositil cu incredere,nu are virusi etc,Acest program a fost facut de actualul administrator dupa wargods !Pentru mine!

Iar ca fatada,puteti folosi redirectele configurate [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ,au o vizibilitate maxima !Mai mult de atat nu se poate

Succes la popularea serverelor!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://c4strike.taro.tv

Dropuri Gametracker.com

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Jocuri - Tutoriale şi Resurse :: Counter-Strike 1.6 :: Diverse-